Koniec kwalifikacji – początek gniazdacji!
Kochani Zaptaszkowani!
Czy trzymacie te kciuki za deszcz?
Oświeciło nas wczoraj, że „eliminacje” to takie brzydkie słowo – eliminować kogoś… Nie zwlekając więc, zarzucamy jego używanie zupełnie i od tej pory tu, a od przyszłej edycji w elementach strony ptaszkowszkownazywanie.pl, zastępujemy je słowem „kwalifikacje”, które brzmi znacznie lepiej – czy się z nami zgodzicie? 😉
A „gniazdacja” ? 🙂 Finały zagnieździliśmy w kalendarzu, co wiecie, ale czas zacząć uwijać się z wiciem samej imprezy – od pojutrza. 😉
Tymczasem: Jak wiecie, tegoroczna edycja długo krążyła, nie wiedząc, czy wyląduje, z tego powodu część zmian w aplikacji wprowadziliśmy w ostatniej chwili i nie dopatrzyliśmy kilku szczegółów – właśnie je naprawiamy. Wybaczcie zawirowania.
Tak czy inaczej, mając na uwadze, że:
- czekacie niecierpliwie na informacje, czy udało się Wam znaleźć w finałowej ósemce Waszej kategorii (która to ósemka nie jest tożsama z ósemką w Rankingu),
- potrzebujecie wiedzieć jak najprędzej, by móc rezerwować noclegi nad Biebrzą,
- rozwiązujemy ww. problemy…
…potwierdzimy listy finałowe i roześlemy zaproszenia w ciągu najbliższych 2-3 dni. Prosimy Was o jak najszybsze potwierdzenie zamiaru przybycia, by inni, którzy chcieli lecieć po mistrzostwo, mieli po temu szansę.
I będziemy bardzo wdzięczni za Waszą cierpliwość, a jeszcze bardziej za wyrozumiałość.
Czy trzymacie kciuki za ten deszcz???
Serdecznie!
Organizatorzy